PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Yavru Sokak Köpeği Sahiplen


Reklam Alanı

Cins köpeklere nazaran şanssız olan, sokak köpeği olarak dünyaya gelerek, daha ilk anda kadersiz bir şekilde doğan yavru bir sokak köpeği sahiplenerek, onu sokaklardaki zorlu yaşam koşullarından kurtarmaya ne dersiniz?

Ne yazık ki hayvan severler de dahil köpek sahiplenmek isteyen pek çok kişinin önceliğini cins köpeklere vermesi; sokak köpeklerinin yuva bulmasını zorlaştırıyor. Yetişkin sokak köpekleri, mamaya erişim ve hayatla mücadele aşamasında yavru köpeklere göre biraz daha tecrübeli olmalarına rağmen yavru sokak köpeklerinin mama bulma şansı pek de olmuyor.

Bu yüzden yavru köpeklerden çok az bir kısmı, yaşama tutunarak, büyüyebiliyor.

Hemen yavru sokak köpeği sahiplenerek, gençlik hastalığı başta olmak üzere ciddi hastalıklara karşı son derece savunmasız olan, bağışıklıkları zayıf olduğu için hastalıklara kolaylıkla yakalanan, nasıl yaşaması gerektiğine dair en ufak bir fikri olmayan sokak canlarına umut olabilirsiniz.

Bizler; Patimamacom ekibi olarak; gerek barınaklarda gerekse sokaklarda yaşayan yavru köpeklere dair sahiplendirme ilanlarını sitemizde paylaşabilmenize, sokak canlarına daha kolay bir şekilde yuva bulabilmenize olanak tanıyoruz.

Mahallenizde, evinizde ya da şehrinizdeki barınakta yaşayan yavru sokak köpeklerini sahiplendirmek için sitemizde ilan açabilirsiniz. Sahiplendirme ilanlarını takip edip, paylaşarak; onları sahiplenemeseniz bile en azından onların yuva bulabilme şansını yükseltebilirsiniz.

  • Ücretsiz sokak köpeği sahiplendirme:

Son gelen yasa ile birlikte hayvanların tıpkı bir eşya gibi satılması, sahiplendirme esnasında sahiplenen kişiden belirli bir ücret talep edilmesi yasaklanmış olsa da ne yazık ki kedi ve köpek satışlarına bazı insanlar devam ediyor.

Hiç ama hiç etik olmayan bu durum, biz hayvan severler için son derece can sıkıcı olsa da bu gibi tablolara pek çok yerde rastlayabiliyoruz.

Sitemizde hiçbir şekilde ücretli sahiplendirmelere izin vermiyor, köpeklerin alınıp satılabilmelerine gerçek hayvan severler olarak asla sıcak bakmıyoruz.

Tamamen ücretsiz olarak, sokak köpeği sahiplenip, onlara umut olmak, sevginizle onları büyütmek, her şeyden öte sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir dost kazanmak istiyorsanız; sitemizdeki sahiplendirme ilanlarını mutlaka yakından takip etmenizi öneriyoruz.

Siz de hemen bir yavru sokak köpeği evlat edinin, hayatınıza anlam, sevgi ve mutluluk katın!

 

Reklam Alanı


Mama Kumbarası