PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Hakkımızda


Kedilere ve köpeklere şiddet haberlerinin her geçen gün daha da arttığı, dünyanın artık sevimli dostlarımız için adeta bir cehenneme, barınakların ise ölüm ve açlık kampına dönüştüğü bu günlerde sadık dostlarımıza yardımcı olmak adına Patimama.com sitemiz aracılığıyla sizlerle buluşmaya karar verdik.

Sitemiz ile tüm hayvan severlerin sesi olmaya, pati dostlarına bu zorlu savaşlarında yardım etmeye, sadık dostlarımızın yaşam mücadelesine destek olmaya niyetlendik.

Yıllardır şirin dostlarımızın mama ve veteriner ihtiyaçlarını karşılamak için savaşan birkaç kişinin ortak projesi olan sitemizi açarken, siz değerli hayvan severlere de umut olacağımıza söz verdik.

Şehrinizdeki ya da yaşadığınız yerdeki sokak hayvanlarına yardım eli uzatmak için sitemize hemen üye olabilir, kendi kumbaranızı açabilir, gönüllü hayvan severlerin size bağışladığı mamalar sayesinde semtinizdeki canların karnını doyurabilirsiniz.

Dilerseniz; sevimli dostlarımıza dair acil yuvalandırma, sahiplendirme vb. ilanlarınızı paylaşabilir; onların sıcak bir yuvaya kavuşmalarına aracılık edebilirsiniz.

Üyelerimizin paylaştığı ilanları takip ederek, yuva arayışında olan bir dostumuzu sahiplenebilirsiniz.

Her Alışverişiniz Mama Olarak Onlara Geri Dönsün!

Yıllardır hayvan sevgisini başkalarına da öğretmeye çalışan, sokak canlarına kol kanat germek için çaba gösteren Pati Mama.com kurucuları olarak, bu projemizle daha çok sayıda sokak hayvanına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Sokak hayvanlarına şiddetin hat safhaya ulaştığı, onların bizi sevmekten başka hiçbir suçlarının olmadığının unutulduğu şu son günlerde gelin birlikte canlarımıza önce umut, sonra yuva olalım.

Bizi asla yarı yolda bırakmayan, bizi sevmekten bir an olsun bile vazgeçmeyen sadık dostlarımızın yalnız olmadıklarını onlara hissettirelim.

Empati, merhamet duygularını kaybetmemiş, insan olmanın tüm canlıları sevmekten geçtiğinin, sokak hayvanlarının bizden hiçbir farkı olmadığının, tıpkı bizler gibi sevgiye, ilgiye muhtaç canlar olduklarının bilincinde olan tüm hayvan dostlarını sitemize üye olmaya davet ediyoruz.

Her daim hayvan sevgisi ve merhametle kalmanız dileğimizle…

Patimama.com ekibi…