Köpek Tasması

Şirin ve sadık dostlarımızı özellikle dışarı çıktığımız zamanlarda kontrol edebilmemiz, onların kaybolmalarını engellememiz, çoğu zaman pek de kolay olmuyor.

Son derece hareketli ve aktif canlılar olan köpeklerimizin bizden uzaklaşmasını ya da başka köpeklerle ve kedilerle kavga etmelerini önlemek adına köpek tasması kullanmamız zorunlu olabiliyor.


Sitemizde oldukça kullanışlı, köpeğinizi rahatsız etmeyecek, onun da kolaylıkla benimseyebileceği, kaliteli köpek tasması modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

Gezdirme tasmaları, boyun tasmaları, bahçe bağlama tasmaları, göğüs tasmaları gibi farklı amaçlarla kullanılabilen, hepsi birbirinden daha gerekli olan köpek tasma modellerini bulabilir, hemen sepetinize ekleyerek, sipariş verebilirsiniz.

Köpeğinizin Kaybolmasını İsim ve Adresliklerle Önleyin!

Son dönemlerde oldukça popüler olan, hemen hemen tüm köpek ve kedi sahipleri tarafından satın alınan köpek isim ve adreslikleri; köpeğinizi fark eden ve onu bulan kişinin sizinle daha kolay bir şekilde iletişime geçebilmesine olanak tanıyor.

Telefon numaranızı ve adresinizi de ekleyebileceğiniz bu tasmalar; her daim gönlünüzün rahat olmasını, onu kaybetme endişesinden de arınabilmenizi sağlıyor.

Kullanımı oldukça kolay olan otomatik köpek tasmaları, metrelerce uzayabilen modelleri ile köpeğinizin hareket kabiliyetini arttırarak, onun daha mutlu olmasına katkıda bulunuyor.

Köpek tasmaları kategorimizdeki eğitim tasmaları ise köpeğinizi daha rahat bir şekilde eğitebilmenizi mümkün bir hale getiriyor.

İhtiyacınıza uygun köpek tasması satın almak adına bu kategorimizdeki ürünlere hemen göz atabilir,  beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlara anında satın alabilirsiniz.

 

 whatsapp