Sokak Köpekleri için Mama Önerisi

Sokaklarda yaşayan tüm sevimli dostlarımızı yani sokak köpeklerinin hepsini sahiplenmek istesek de maalesef ki bu hayalimizi bir türlü gerçekleştiremiyoruz. Yani tüm sokak canlarını evimize alamıyor, aşılarını düzenli olarak yaptıramıyor, onlara sıcak bir yuva armağan edemiyoruz.

Ama en azından şehrimizdeki sokak köpeklerini doyurma, onları hem kaliteli hem de ekonomik mamalar ile besleme şansımız bulunuyor.

Sokak köpekleri için mama önerisinde bulunmak istediğimiz bu yazımızda Patimama.com ekibi olarak; sadık dostlarımıza düzenli olarak verebileceğiniz, onların günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılayan, bütçe dostu mamalarla ilgili olarak sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz.

İşte, sitemiz üzerinden de sokaktaki can dostlarımızın karnını doyurmak için satın alabileceğiniz mama önerilerimiz:

  • Dog Menue Köpek Konserveleri:

Biftekli, ciğerli, hindili, tavuklu vb. pek çok çeşidi bulunan Dog Menue köpek konserveleri ve yaş mamaları; satın alabileceğiniz en kaliteli ve en ekonomik köpek mamaları listemizde ilk sırada bulunuyor.

20li kutular şeklinde satışa sunulan ürünü 90 TL gibi bir fiyata sitemizden satın alabiliyorsunuz.

Lakin bu mamalar, kuru mamalara nazaran daha kısa sürede tükendiğinden önceliğinizi kuru mamalardan yana kullanmanızı, arada sırada sokaktaki arkadaşlarınızı ödüllendirmek istediğinizde bu mamalardan satın almanızı öneriyoruz.

  • Paw Paw Köpek Mamaları:

Sokak köpeklerinin beğenerek ve iştahla tükettiği Paw Paw köpek mamaları, onların vitamin ve mineral ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılıyor.

Üstelik markanın yavru ve yetişkin köpekler için üretilmiş farklı içeriğe sahip mamaları bulunuyor.

Kuzu etli ve pirinçli, balıklı, tavuklu vb. farklı lezzetlerle hazırlanmış olan Paw Paw köpek mamalarını 80 TL gibi oldukça cazip bir fiyata sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Böylelikle hem sokak köpeklerinin sağlığını hem de bütçenizi gözetebilirsiniz.

 

 

  • Happy Dog Yavru Köpek Maması:

Mahallenizde daha birkaç aylık olan, yani henüz yetişkin olmayan köpekler bulunuyorsa, onları standart mamalarla değil de yavru köpekler için üretilen, vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş yavru köpek mamaları ile beslemenizi öneriyoruz.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı yavru köpek mamalarına ise Happy Dog mamalarını örnek olarak gösterebiliriz.

  • Smart Heart Fit&Firm Yaşlı Köpek Maması:

Mahallenizde ve şehrinizde 7 yaş üzerindeki artık yaşlanmaya başlamış ya da iyice yaşlanmış sokak köpekleri varsa onların beslenmesine maksimum özen göstermeniz gerekiyor.

Bu noktada sitemizde satışa sunulan Smart Heart Fit&Firm yaşlı köpek mamalarını tercih edebilirsiniz.

  • Vitakraft Köpek Ödül Mamaları:

 Mahallenizdeki can dostlarınızı, artık sizin bir parçanız haline gelen arkadaşlarınızı mutlu etmek istediğinizde, en azından ayda bir sefer de olsa onlara Vitakraft köpek ödül mamalarından verebilirsiniz.

Böylelikle onların güzel bir ziyafet çekmelerini sağlayabilir, aranızdaki dostluk ilişkisini pekiştirebilirsiniz.

Sokak köpekleri için mama önerisi listemizi sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sokaktaki dostlarımızla mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileğimizle…

 whatsapp