PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Royal Canin İnstınctive Jelly Pouch Kedi Maması 85 Gr

15.74 TL
14.99 TL

0.19 TL Pati Para Kazandırır.Ürün Kodu
U-16629ROYAL CANIN INSTINCTIVE İN JELLY KEDİ KONSERVESİ 85 GR

Royal Canin Instinctive In Jelly Hamile Ve Yetişkin Kedi İçin Konserve Kedi Maması;

Yetişkin ve hamile kediler için, özel sos eşliğinde hazırlanmış, lezzetli, konserve kedi mamasıdır.

Mamanın İçeriği;
Et ve hayvansal türevler, tahıllar, bitkisel protein ekstratı, bitkisel orjinli türevler, süt ve süt türevleri, bitkisel ve hayvansal yağlar, maya ve mineraller.

Mamanın Analizi;
Ham protein % 12,00, ham yağ % 4,00, ham lif % 0,60, ham kül % 1,50, vitamin A 20700 IU, vitamin D3 270 IU, vitamin E 108 mg, bakır 5,50 mg.

Beslenme Tavsiyesi;
Vücut ağırlığı 4 kg olan kediler için, günlük olarak 1 poşet Royal Canin Instinctive In Jelly pouch ek olarak 35 - 40 gr kuru mama veya 1 poşet Royal Canin Instinctive In Jelly pouch ek olarak 20 - 25 gr kuru mama verilmesi tavsiye edilmektedir.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Bu Ürünün "Diğer Satıcıları"

Royal Canin İnstinctive Jelly 85 Gr

16.99 TL

İncele
Satıcı : Food Evcil 9.8 0

Satıcı : PetShop 9.8

Mağazayı Gör