PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Ucuz Köpek Maması


Reklam Alanı

Sadık dostlarımızı her zaman pahalı ve kaliteli mamalar ile beslemek istesek de söz konusu sokak köpekleri olduğunda ya da birden fazla köpeğe baktığımızda maalesef ki onları pahalı mamalar ile besleyecek bütçemiz olmayabiliyor.

Bu durumda daha çok onları ev yemekleri ile beslemeyi tercih ediyoruz. Lakin köpeklerimizin vitamin ve mineral ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmemiz için onlara mutlaka köpek maması yedirmemiz de gerekiyor.

Bu yazımızda Patimamacom ekibi olarak; ucuz köpek maması markalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı köpek maması arayışlarınıza sitemizdeki ürünlerden satın alarak, bir son verebilirsiniz.

İşte; köpeklerinizin çok ama çok beğeneceği, iştahla yiyeceği en ucuz köpek maması önerilerimiz:

  • Paw Paw Köpek Maması

Tamamen kaliteli ve ekonomik köpek mamaları üreten Paw Paw; kuzu etli, pirinçli, biftekli pek çok farklı ürünü ile satın alabileceğiniz en iyi mamalar listemizde ilk sıramızda bulunuyor.

Markanın kuru mamalarının yanı sıra köpeklerinizin bir çırpıda silip süpüreceği yaş mamaları da oldukça makul rakamlara satışa sunuluyor.

Uygun fiyatlı aynı zamanda vitamin ve minerallerce desteklenmiş, köpeğinizde herhangi bir sindirim ve sağlık sorununa neden olmayacak mama arayışındaysanız; bu markaya şans verebilirsiniz.

  • Dog Menue Konserve Köpek Maması

Uygun fiyatlı yaş ve konserve köpek mamaları ile ön plana çıkan markanın 20 adet yaş köpek mamasını 90 TL gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Markanın tavuklu, kuzu etli, ciğerli, biftekli yaş ve konserve mamalarını sitemiz üzerinden temin ederek, köpeklerinizin güzel bir ziyafet çekmelerini sağlayabilirsiniz.

Köpeğinize ara sıra ödül mahiyetinde yaş mama yedirmek istediğinizde Dog Menue köpek mamalarını tercih edebilirsiniz.

 

 

 

  • Bonacibo Köpek Maması

En ucuz köpek maması listemizin üçüncü sırasında bulunan markanın mamaları; Paw Paw köpek mamasına nazaran daha pahalı olsa da marka; çoğu markaya nazaran daha ekonomik ve lezzetli mamalar satışa sunuyor.

200 TL gibi bir rakama 15 kg mama satın alabiliyorsunuz. Pro Plan başta olmak üzere çoğu mamanın neredeyse bu rakamın 2 katına satıldığını göz önünde bulunduracak olursak; markanın fiyatlarının ekonomik olduğunu ifade edebiliriz.

 

 

Reklam Alanı


Mama Kumbarası