PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

True Instinct Yüksek Etli Somonlu Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 2 Kg

160.60 TL
ÜCRETSİZ KARGO
2.09 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20415

Açıklama

True Instinct® YÜKSEK ET köpeklerin atalarından beslenen diyetten ilham alarak eksiksiz ve dengeli beslenme sağlar. Doğanın kendisi kadar içgüdüsel beslenme sağlamak için seçkin bir doğal meyve, sebze ve bitki karışımı ile birlikte üstün kaliteli, kemiksiz balıktan yapılır.

 
  1. AKTİF BİR YAŞAM İÇİN ENERJİ : Aktif bir yaşam tarzına uyarlanmış yüksek enerji ve protein seviyesi yiyecekler
  2. KANİN DOĞASINA UYUMLU : Köpeğin içgüdüsel beslenmesine uygun yüksek et ve balık bazlı, tahılsız ve düşük karbonhidratlı tarif (maksimum% 20 NFE).
  3. HUBUBAT NOR GLUTEN TARİFİ YOK : Sindirilebilir karbonhidrat kaynağı olarak patates, bezelye ve nohutla tahıl tarifi yok.
  4. GELİŞTİRİLMİŞ METABOLİZMA : Seçilen etlerin yüksek proteinli tarifi, sağlıklı sebze ve meyvelerle birlikte, metabolizmayı artırır ve daha iyi bir vücut durumunu ve kas kütlesinin korunmasını destekler.
  5. BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ SAĞLIĞI : Sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemek için yüksek düzeyde antioksidanlar (E, C, selenyum vitaminleri), çinko ve protein.
 


Ürün İçeriği: Kavrulmuş Somon (% 30), tavuk unu (% 29), kuru bezelye *, ton balığı unu (% 7), bezelye unu *, hayvansal yağ * (% 5) (doğal tokoferollerle korunmuş), patates * , protein hidrolizat (% 4), kurutulmuş hindiba kökü *, nohut *, mineraller, kurutulmuş elma *, kurutulmuş havuç *, kurutulmuş domates pirinci *, kurutulmuş brokoli *, kurutulmuş kırmızı meyveler *, kurutulmuş yosun *, kurutulmuş kabak *, kurutulmuş biberiye *. *Doğal içerik.

 


Katkı Maddeleri: A Vitamini: 30000 IU; D3 vitamini: 2000 IU; E vitamini: 410 mg; C vitamini: 350 mg; demir sülfat monohidrat: 260 mg (Fe: 86 mg); potasyum iyodür: 1.9 mg (I: 1.4 mg); bakır sülfat pentahidrat: 33 mg (Cu: 8.8 mg); manganez sülfat monohidrat: 123 mg (Mn: 40 mg); çinko sülfat monohidrat: 240 mg (Zn: 88 mg); sodyum selenit: 0.24 mg (Se: 0.11 mg). Doğal antioksidanlarla.

 

Analitik Değerler: Protein:% 39 Yağ İçeriği:% 21 Ham elyaf:% 2.5 İnorganik madde:% 8.5 Ω3:% 1.2 Ω6:% 1.9

1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör