PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Trixie Kedi Silika Granül Kum 8Lt

197.89 TL
ÜCRETSİZ KARGO
2.57 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-19190

Açıklama

Trixie Kedi Silika Granül Kum 8 Lt

Trixie , yüksek emiş gücüne sahip, idrarı içine absorbe ederek kokuyu naturilize eden, antibakteriyel, silika granül kedi kumudur.  8 Lt silika kedi kumu, idrarı içine absorbe eder, kokuyu naturilize eder %100 doğal içerikli, geri dönüşümlü, antibakteriyel, hafif, ekonomik, mümkün olduğunca az toz içeren dolayısı ile alerjisi olanlar için uygun bir üründür.

Trixie Fresh 'n' Easy 1 kediye, 1 paket, 1ay olarak kullanılır. Bir kedi için 1 ay olan kullanım 2 kedi için 15 gün, 3 kedi için 10 gün olmalıdır. 1 den fazla kedi aynı tuvalet kabını kullanıyorsa kabın içinde her zaman 4 cm civarı Trixie Fresh 'n' Easy olmalı, kedilerin yaptığı katı atık mutlaka bir poşet yardımı ile alınıp atılmalı.

8 Lt inci taneli silika kedi kumu, idrarı içine absorbe eder, kokuyu naturilize eder %100 doğal içerikli, geri dönüşümlü, antibakteriyel, hafif, ekonomik, mümkün olduğunca az toz içeren dolayısı ile alerjisi olanlar için uygun bir üründür.

Trixie Kedi Silika Granül Kum 8 Lt Özellikleri Nelerdir?

Aşağıda Trixie Kedi Silika Granül Kum 8 Lt için belirli özellikler listelenmiştir;

  • % 100 doğal içerikli, geri dönüşümlü, antibakteriyel, hafif ve ekonomiktir.
  • İdrarı içine absorbe eder, kokuyu naturilize eder.
  • Az toz içerdiği için, alerjisi olanlar için uygun bir üründür.
  • Ekonomiktir 1 kediye, 1 paket, 1ay olarak kullanılır.
  • Bir kedi için 1 ay olan kullanım 2 kedi için 15 gün, 3 kedi için 10 gün olmalıdır.
  • Geri dönüşümlü, biyolojik bir üründür.

Trixie Kedi Silika Granül Kum 8 Lt Kullanım Şekli

  • Kum kabına 3- 4 cm yüksekliğinde doldurunuz.
  • Günlük olarak katı atık maddeleri ve kirlenen kumu bir kürek yardımıyla temizleyiniz ve kumu karıştırınız
  • Eksilen kumu ilave ediniz.
  • Haftada bir kez kumun tamamını dökerek kum kabını temizleyiniz.

Trixie Fresh 'n' Easy nin bir torbası ile 30 x 40 cm büyüklüğünde bir kedi tuvalet kabını doldurunuz. Daha büyük veya daha küçük kedi tuvalet kapları için buna uygun olarak daha fazla veya daha az Trixie Fresh 'n' Easy silika kum kullanın. En az 3 cm derinliğe kadar kedi kumu kabını doldurunuz. Eğer birden fazla kedi kumu kullanıyorsa 4 cm'e arttırılabilir. Hızlı sıvı emilimi için kedi kumu kabını sıcak ve kuru bir yerde tutunuz. Kokunun yayılmaması için her zaman kapalı bir kedi tuvaleti kullanmanızı öneririz. Bazı kediler tuvaletlerinin yalnız bir köşesini kullanırlar, zaman zaman silika kumu karıştırarak granüllerin eşit miktarda idrarı absorbe etmesini sağlayınız. Fresh 'n' Easy'i ilk kez kullanan kediler için eski kumundan bir miktar katın, kendi idrar kokusu ile kedi Fresh 'n' Easy'i kullanmaya başlayacaktır.

1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör