PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Sokak Hayvanları İçin Mama Önerisi


Reklam Alanı

Sokak köpekleri, dışarıda bizi koruyan, sevgiye muhtaç olan, mahallelerimizin, parklarımızın, evlerimizin gönüllü bekçiliğini yapan fedakar dostlarımızdır. Bize her zaman iyiliği dokunan, konuşamasa da bir bakışıyla bile bizimle dertleşen dostlarımızın karnını doyurmak bize düşen önemli bir görevdir.

Köpeklerin boyutları, yaşam şartları, ve bakım koşulları nedeniyle sahiplenilme oranları kedilere göre daha düşüktür. Bu yüzden sokaklarda köpeklere fazlaca rastlayabiliriz. Bu durumda köpeklere mama yardımlarını sık sık tekrarlamamız gerektiğinin bir göstergesidir.

Köpekler vücut yapıları gereği tüm besinleri tüketemezler. Örneğin yapay tatlandırıcı içeren kekler, bisküviler, krakerler, diş macunları yani yapay tatlandırıcı kullanılan her ürün köpekleri zehirleyebilir. Kafein köpeklerde hiperaktiviteye neden olurken, çikolata köpeklerin kalp krizi geçirmesinde etkilidir. Bu durumlardan dolayı sokaklarda rastladığımız köpeklere her türlü yiyecekler verilmemelidir. Onlar için özel üretilmiş mamalar kullanılmalıdır. Sokak köpeği sayısı fazla olduğundan 15 kg mama kullanmak hem fiyat açısından tasarruf etmenizi hem de daha çok köpeğe ulaşmanızı sağlamaktadır. Sokak köpekleri için mama önerisi ise şu şekildedir:

  • Eco Nature Lamb Kuzu Eti Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
  • Enjoy Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
  • King Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
  • Pure Life Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
Reklam Alanı


Mama Kumbarası