PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Şikayet ve Öneriler


Reklam Alanı

Pati Mama ailesi olarak uzun zamandır sizlerle ve sokak hayvanları dostlarımız arasındaki iletişimi, kumbara sistemi ile desteğinizi sağlamaktayız. Yapmaktan mutluluk duyduğumuz işimizde geri bildirimleriniz bizim için büyük önem taşımaktadır.

Pati mama olarak görevimiz mama kumbarası oluşturarak sokak hayvanlarına istediğiniz şekilde destek alabilmenizi sağlayabilmek, mama etkinlikleri sitemiz bünyesinde bulunan ürünlerle sokak hayvanlarına destek olmaktır.

Hayvanlar, var olduğumuzdan beri biz insanların en sadık dostlarıdır. Fakat kendilerini ifade edemediklerinden beslenmelerini, sağlıklarını, yaşam alanlarını düşünmek ve yardım etmek bize düşüyor. Sevimli dostlarımıza yardımcı olacak önerileriniz olursa bizimle paylaşmanız bizi çok mutlu edecektir. Bizim elimizden gelenleri yapmamızla beraber sizlerinde düşünüp fakat destek bulamadığınız fikirlerinize destek olmaya, önerilerinizi değerlendirmeye, ailemizi büyütmeye her zaman hazırız. Ne kadar fazla kişi olursak o kadar sokak hayvanı dostlarımızı koruyabileceğimizi unutmayalım.

Yaptığımız iş hem maddi hem manevi unsurlar içerdiğinden gözümüzden kaçan durumlar, aksaklıklar, internet ve banka problemleriyle karşılaşabiliyoruz. Bu durumlara maruz kaldığınızda bizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Siz kullanıcılarımızın şikayetleri her zaman tarafımızca dikkate alınıp hemen çözüme kavuşturulur. Bunun için tek yapmanız gereken kısa sürede geri bildiriminizi tarafımıza iletmektir. Profesyonel kadromuzla birlikte şikayetlerinize çözüm bulacağımıza dair şüpheniz olmasın, pati mama ailesi her zaman sizinle.

Şikayet ve önerilerinizi dikkate alarak hizmetlerimizi daha da geliştirerek sizlerle birlikte dostlarımıza daha güzel bir dünya sunmak bizlerin elinde. Unutmayalım, sokak hayvanları bizlere ve sevgimize her zaman muhtaçtır. Bu ihtiyaçlarının karşılanması bizlere bir şey kaybettirmez aksine iyilik, dost ve sevgi kazandırır. Hayvanlara şiddet ve zulmün arttığı bu dönemde el ele vererek dostlarımızı koruyabiliriz.

Her türlü aksaklıkta, yanlış olduğunu düşündüğünüz davranışlarımızda, iyileştirilebilecek durumlarımızda, bizlerle iletişime geçmeyi unutmayalım. Her şey savunmasız ve bize ihtiyacı olan dostlarımız için.

Reklam Alanı


Mama Kumbarası