PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Pro Plan Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg

131.70 TL
ÜCRETSİZ KARGO
1.71 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-16758

Açıklama

PRO PLAN TAVUKLU PİRİNÇLİ YETİŞKİN KEDİ MAMASI 1,5 KG.

PRO PLAN Yetişkin Kediler İçin Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması; genel sağlığın göstergesi olan bakımlı tüyler, parlak gözler, esnek kasların oluşumuna yardım ederken sıkı ve az dışkı oluşumunu da sağlar.
PRO PLAN Yetişkin Kediler İçin Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması; gerçek tavuk eti ve %40´a varan oranda hayvansal kaynaklı protein içeren tek kedi mamasıdır. Çünkü kediler hayvansal kaynaklı proteine gereksinim duyarlar.

ANALİZ :

Ham Protein %40 (En Az),
Ham Yağ %16-20 (En Az- En Çok),
Ham Selüloz %2 (En Çok),
Ham Kül %9 (En Çok),
Su %12 (En Çok),
Kalsiyum %1(En Az),
Fosfor %0,8(En Az),
Sodyum %0,5 (En Az),
HCI´de Çözünmeyen Kül %9 (En Çok),
Vitamin A10000 İU/kg (En Az),
Vitamin D3 2800 İU/kg (En Az),
Vitamin E 400 mg/kg (En Az),
Taurin 150 mg/kg (En Az)

İÇİNDEKİLER :

Tavuk Eti, Pirinç, Mısır Glüten Unu, Kümes Hayvanları Türevleri Unu, Kurutulmuş Yumurta Ürünü, Buğday Unu, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Sığır Yağı, Balık Unu, Soya Proteini Izolatı, Aroma, Maya, Mineraller, Vitaminler, Taurin


Genel Hatırlatmalar
* Nemli, sıcak ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.
* Kuru mama ile birlikte sürekli taze ve temiz içme suyu bulundurunuz.
* Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama ürün içeriği aynıdır.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.
1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör