PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Pati Mama Güvenilir Mi ?


Reklam Alanı

2018 yılında faaliyete başlayan Pati Mama Isparta'da kuruldu. Misyonumuz sokak canlarına sokak canları için projeler üreterek zor durumda olan binlerce canın sorunlarına bir nebze de olsa çözüm olabilmektedir.
Firmamız Isparta/Kaymakkapı vergi dairesine 5650624982 vergi no ile kayıtlı yasal bir işletmedir.

Satıcı Sitemi Nedir ?

Pati Mama kendi oluşturmuş olduğu tedarikçi sitemi bulunmaktadır. Bu sitem, hem mama çeşitliliği hemde uygun mamayı bulabilmeniz için her geçen gün geliştirilmektedir. Türkiye'nin önce gelen tedarikçilerinin ürünlerini sitemizden kolaylıkla satınalabilir tahmini kargolama süresini görebilirsiniz.

Hesabımı Kapatmak İstiyorum

Hesabınızı dondurmak veya tamamen kapatmak için whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. Hesap kapatma işlemi 1-2 gün sürebilmektedir.

Pati Mama Kumbarası Yasal Mı ? - Güvenlir mi ?

Sitemiz üzerinden açılmış olan mama kumbaraları 'ürün listesi oluşturma' sitemidir. Gönderilen ürünler liste sahibine gönderilerek faturası e-arşiv,e-fatura olarak oluşturulmaktadır. Liste oluşturma sisteminde ticari olarak ürün gönderimi yapıldığı için yasalara uygunsuz bir durum bulunmamaktadır.

Kargomm Geçikti

Bazı durumlarda kargo geçikmesi gibi olağan durumlar yaşanabilmektedir. Bu durumda whatsapp hattımızdan size en kısa sürede yardımcı olunacaktır. o

Herhangi bir sorunuz olursa whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Reklam Alanı


Mama Kumbarası