PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

KUMBARA

VAN

Biz hayvan severler; ülkemizdeki hatta tüm dünyadaki sokak canlarını doyurmak, hepsine yuva bulmak istesek de maalesef ki kısıtlı bütçemiz yüzünden bu isteğimizi gerçeğe dönüştüremiyoruz.

Bize kilometrelerce uzakta yer alan bir gönüllüye, derneğe ya da barınağa mama yollamayı dilediğimizde o mamanın ilgili adrese yollanabilmesi için genellikle ürünün 15 kg olması gerekiyor.

Bizler; Patimama.com adresi olarak, ‘Mama Kumbarası’ seçeneği ile 1 kg dahi olsa yardıma ihtiyacı olan gönüllülere, derneklere, barınaklara kısacası sokak canlarının bakımı ile ilgilenen hayvan severlere mama bağışında bulunabilmenize olanak tanıyoruz.

İlgili adreslerin kumbaralarında biriken kuru mamaları, bağışlanan mamaların toplamı 15 kg olduğunda onlara gönderiyoruz.

Mama kumbarasında biriken yaş mamalar 24 adet olduğunda ise bu mamaları ilgili adreslere teslim ediyoruz.

Böylelikle 15 kg kuru mama ya da 24 adet yaş mama göndermek için yeterli bütçesi bulunmayan hayvan severlerin bağış yapabilmelerini sağlıyoruz.

Sitemiz üzerinde hemen sizler de mama kumbarası açabilir; kumbaranızda mama biriktirebilirsiniz. Böylelikle 15 kg kuru mama limitiniz dolduğunda mamalarınızı belirttiğiniz adresten teslim alabilir, sokak canlarını doyurabilirsiniz.

Sizin de Çorbada Tuzunuz Olsun!

‘Birlikten kuvvet doğar’ atasözü, söz konusu yardımlaşma olduğunda ne denli doğru bir söz olduğunu adeta gözler önüne seriyor.

Öyle ki onlarca hayvan sever bir araya geldiğinde hayvanlara yardım etmek, sandığımızdan daha kolay olabiliyor.

Yardımlaşmanın ve birlikte hareket etmenin gücüne inanan Patimama.com ailesi olarak, Mama Kumbarası yöntemi ile mama bağışına ihtiyacı bulunan gönüllülere, hayvan severlere az da olsa mama gönderebilmenizi sağlıyoruz.

Mama Kumbarası Nasıl Çalışır?

Ülkemizdeki tüm illerin hatta tüm ilçelerin üye olabileceği Mama Kumbarası sisteminde barınakların, gönüllülerin ve derneklerin kendi kumbaralarını açabilme şansı bulunuyor.

Sitemizde yardım etmek istediğiniz şehirdeki üyelerimizi görüntüleyebiliyor, dilediğiniz üyeye mama gönderebiliyorsunuz.

Mama Kumbarası ile mama bağışı yapmak için kategoride yer alan şehirlerde faaliyet gösteren derneklerin, gönüllülerin ya da barınakların profillerine tıklamanız; karşınıza çıkan ekranda yer alan kedi ve köpek mamalarından bütçenize uygun olanı satın alarak, ödeme işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.

Bağışta bulunduğunuz profilin kumbarasında 15 kg kuru mama ya da 24 adet yaş mama biriktiğinde bağışlanan mamalar ilgili adreslere kargo ile gönderiliyor.

Yani az demeden 1 kg mama bağışladığınızda sizin gibi 14 kişi daha aynı adrese mama bağışladığında ilgili adresin kumbarasında 15 kg maması birikmiş oluyor.

Hemen Mama Kumbarası kategorimize göz atarak, sistemimize üye olan hayvan severlerin profilini görüntüleyebilir; onlara mama bağışlayabilirsiniz.

İçinizdeki merhameti ve hayvan sevgisini hiçbir zaman kaybetmemeniz dileğimle…