PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Lavital Maintenance Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg

69.40 TL

0.90 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-16616

Açıklama
La Vital Cat Maintenance Adult Chicken Formula Yetişkin Kedi Maması 1.5Kg.

Kedinizin sağlıklı bir şekilde beslenebilmesi ve günlük enerji ihtiyacının karşılanabilmesi için kaliteli protein içeren besinleri tüketmesi gerekir. Ayrıca bu besinler, sindirimi kolaylaştıracak ögeler içermeli ve düşük magnezyum seviyesine sahip olmalıdır. Kedinizin kemik ve kas yapısının sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi için ise, alınan besinin kalsiyum/fosfor oranı ideal seviyede olmalıdır. 
 
Lavital Maintenance Adult Chicken Formula, 12 ay üzeri kedilerin optimum vücut değerlerini korumak ve gündelik enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile özel olarak formüle edilmiştir. Özel formülü sayesinde  yetişkin kedilerin kemik yapısını destekler ve ayrıca vitamin alımını, besleyici ve dengeli bir diyet ile optimize eder. 

Kolay sindirilir: Kolay sindirilirKaliteli ve sindirim oranı yüksek içerikle formüle edilmiştir.Bağırsak aktivitesini destekleyen bir prebiyotik olan frukto-oligosakkarit içerir.

Düşük Magnezyum Seviyesi: Düşük Magnezyum SeviyesiBöbrek hastalıklarını önlemek için, kaliteli içerik ve düşük magnezyum ile formüle edilmiştir.

Vücut ve kemik desteği: Vücut ve kemik desteğiİdeal kalsiyum/fosfor oranı ve içeriğindeki yüksek kaliteli proteinler, kemik ve kas yapısının sağlığını destekler.

GDO İçermez: GDO İçermezSeçilen(*) içerik genetiği değiştirilmiş organizma içermez. (*)AB mevzuatına göre

İÇERİK :
İşlenmiş hayvansal protein (tavuk %22), mısır, pirinç, hayvansal yağ, buğday, ringa balığı unu, mısır gluteni, kurutulmuş maya, kurutulmuş pancar posası, ayçiçeği yağı, kurutulmuş yumurta ürünleri, frukto-oligosakkaritler (FOS) %1,  kurutulmuş hindiba posası, sodyum klorür, potasyum klorür, dikalsiyum fosfat. 

ANALİTİK BİLEŞENLER :
Protein     
%33,2
Yağ             
%13,2
Lif
%2,3
Kül            
%6,8
Kalsiyum                        
%1
Fosfor                     
%0,9
Magnezyum
%0,09
Sodyum
%0,64
Potasyum
%0,68
Metabolize edilebilir enerji (NRC 85): kcal/kg
3.550
Nem:
%10
1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör