PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Köpek Sahiplendirme


Reklam Alanı

Yüzyıllar önce sırf kendi çıkarlarımız doğrultusunda evcilleştirdiğimiz, daha sonra sokaklara terk ederek, açlık ve hastalıkla savaşarak geçirdikleri bir yaşam sürmelerine yol açtığımız sokak köpekleri; maalesef ki sokaklardan bile belediyeler tarafından toplanıp, barınaklara hapsediliyor.

Barınaklarda yemek bulma şansları daha da azalan, üstelik özgürlüklerini de kaybederek, parmaklıklar arasında yaşayan sokak canları; sahiplenilmek için bizlerin yolunu gözlüyor. Lakin insanların büyük bir çoğunluğu, onların barınaklarda mutsuz olduklarını bilmelerine rağmen cins köpek evlat edinmeyi hatta köpek sahiplenmek için yüklü miktarlarda para ödemeyi bile tercih ediyor.

Bizler, Patimamacom ekibi olarak; sitemizde ücretsiz köpek sahiplendirme ilanlarını paylaşabilmenize olanak tanıyoruz.

Sokak canlarının ya da sahipleri tarafından sokağa ya da barınaklara terk edilen köpeklerin yeni bir yuvaya kavuşabilmelerini tıpkı tüm hayvan severler gibi bizler de diliyoruz.

Sitemizde tüm köpek türlerine ve sokak köpeklerine dair sahiplendirme ilanlarını bulabilir; dilerseniz kendiniz de köpek sahiplendirme ilanı açabilirsiniz. Böylelikle sadık dostlarımızın sıcacık, sevgi dolu ve mutlu bir yuvaya kavuşmalarına aracılık edebilirsiniz.

Ücretsiz Köpek Sahiplendirme İlanlarını Paylaşın, Bir Köpeğe Umut Olun!

Zaman zaman hangimiz sahibi tarafından sokağa terk edilmiş, ağlamaklı gözlerle sokaklarda perişan bir halde dolaşan, ne yapacağını bilmeyen, günlerce hatta aylarca aç kalan köpeklere denk gelmiyoruz ki?

Böyle durumlarda genellikle denk geldiğimiz köpeği ya barınağa gönderme hatasına düşüyor ya da bir süreliğine kendi evimizde ona yuva bulana dek onu misafir ediyoruz.

Kimimiz ise onları görmezden gelerek, sokaklarda aç ve perişan bir halde yaşamasına göz yumuyor.

Sitemizde sokakta size denk gelen sahipsiz ya da sahibi tarafından terk edilmiş bir canın fotoğraflarını paylaşarak, ona yeni bir yuva bulabilme yolunda yardımcı olabilirsiniz.

Aynı zamanda yeni bir köpek sahiplenmeyi düşünüyorsanız; sitemizdeki köpek sahiplendirme ilanlarına göz atabilirsiniz.

Barınakların paylaştığı köpek sahiplendirme ilanlarını paylaşarak, onları sahiplenemeseniz de sahiplendirilmelerine öncülük edebilirsiniz.

Barınaklardan bir can evlat edinerek, ona yeni ve eski yaşadığı sıkıntılarını unutmasını sağlayan sıcak bir yuva armağan edebilirsiniz.

Patimamacom ekibi olarak; tüm sokak canlarının sıcak bir yuvaya kavuştuğu yepyeni bir dünya yaratmanın ancak biz hayvan severlerle mümkün olduğunu düşünüyoruz.

İçinizdeki hayvan sevgisini ve merhameti hiçbir zaman kaybetmemeniz; yeni nesile hayvan sevgisi aşılamaktan asla vazgeçmemeniz dileğimizle…

Reklam Alanı


Mama Kumbarası