PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Hills Sterilised Hindili Pouch Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi 85 Gr

19.94 TL
18.99 TL

0.25 TL Pati Para Kazandırır.Ürün Kodu
U-16295


Kediniz, lezzetli sos içerisindeki nefis et parçalarından oluşan HILL'S SCIENCE PLAN Sterilized Cat Young Adult kedi mamasının tadına bayılacak. Kısırlaştırılmış kedilerin sağlıklı yağsız kas yapısını korumalarına yardımcı olmak için benzersiz Kilo Kontrol Formülünün yanı sıra mükemmel bir lezzete ve beslenme dengesine sahiptir. Yüksek kaliteli ve sindirimi kolay malzemelerle üretilmiştir.

 
  1. Kedilerin zinde ve aktif kalmasına yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış olan L-karnitin ilavesi 
  2. Sağlıklı üriner sistem için kontrollü mineral seviyeleri
  3. Atikliği korumaya yardımcı olmak için yüksek seviyelerde L-lisin ve düşük yağ içeriği
 

% 100 Garanti Evcil hayvanınızın Hill's Science plan™ mamalarını memnuniyetle yiyeceğinden eminiz. Ürünlerimizden o kadar eminiz ki %100 para iade garantisi veriyoruz.*

 

Şunlar İçin Önerilir:
6 ay ile 6 yaş arasındaki kısırlaştırılmış yetişkin kediler.

 


Şunlar İçin Önerilmez:
Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler. Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamalara geçiş yapmalıdır.

 


Ek Bilgi:

 

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

 

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

 

Barınaklarda yaşayan evcil hayvanların yaşamlarında bir fark yaratabilirsiniz. Satın aldığınız her HILL'S SCIENCE PLAN mamasıyla yılın 365 günü 100.000'den fazla sokak hayvanının beslenmesine yardımcı olmaktasınız.
 
Ürün İçerik : Et ve hayvan türevleri, bitkisel kökenli türevler, sebzeler, çeşitli şekerler, yumurta ve yumurta türevleri, tahıllar, bitkisel protein ekstraktları, mineraller, sıvı ve katı yağlar.

 

 

Besin Değerleri ve Kalori : Protein    39.9 Yağ    16.8 Ham Selüloz    5.8 Karbonhidrat / NFE    30.2 Kalsiyum    1.08 Fosfor    0.85 Sodyum    0.39 Potasyum    0.84 Magnezyum    0.088 C Vitamini    105 ppm E Vitamini    726 IU/kg Toplam Omega-3 YA    1.27 Toplam Omega-6 YA    3.63 Kül    7.3 Beta-Karoten    3.25 ppm A Vitamini    123485 IU/kg D Vitamini    801 IU/kg

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör