PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Euro Dog Reflektörlü Köpek Uzatma Tasması Mor 14 Mm 120 Cm

232.99 TL

3.03 TL Pati Para Kazandırır.Ürün Kodu
U-57717


Eurodog Köpek Uzatma Tasması 13mmx120 Cm Reflektörlü Kırmızı

Yumuşak dokulu tutma sapına sahip bu ürünler, zincir halkalarının kaynaklı olması nedeniyle ekstra güçlendirilmiştir. Yine tutma sapları ise antibakteriyel ve antikanserojen özellikle kumaştan yapılmıştır. Bu sayede köpek sahiplerinin sağlığına da zarar vermezler.

Ürünler, çift kat olup ip sıkı dikiş dikilerek birleştirilmesiyle meydana gelen ekstra güçlü ve sağlam tasma ürünleridir.

Eurodog uzatma ürünleri dostlarınızın hakimiyetini sağlamak ve eğitimlerinde yardımcı olacak gezdirme tasmalarıdır. Birlikte yapacağınız yürüyüş ve gezintilerinizde kontrolü sağlamak için kullanılan ürünlerde antikansorejen madde içermemekte ve tamamen doğal işlenti ile işlenmiş dokumadır.

Ürün Özellikleri

Tasma Kalınlığı : 13 mm

Tasma Uzunluğu : 120 Cm

Tasma Rengi : Kırmızı

Tasma Özelliği : Reflektörlü

Reflektör nedir ?

  • "Reflektör, gece veya gündüz göz duyularına uyarıcı şekilde gözüken yansıtıcı sistem veya renktir."

Dokuma el işciliğiyle birlikte Köpeğin boyun tasmasına takılan gelen metal dönebilen kancadır. Kancanın Dönebilen yapısı ile köpeğinizin boynuna dolanmayacak ve  zarar görmeyecektir. Tasmasının üst kısmı paraşüt ipten dokunmuştur.

Eurodog Reflektörlü Köpek Uzatma Tasması, özellikle iri ırklar ve agresif köpekler için tasarlanmıştır. Ürünler, tek kat olup ip sıkı dikiş dikilerek birleştirilmesiyle meydana gelen ekstra güçlü ve sağlam ürünlerdir. El kısmına gelen kısım ise yumışak sünger ile tasarlanıp dikilmiştir.

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör