PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Delibon Deri Press Köpek Kemik 7Cm Xs Boy 4Lü Paket Naturel

29.39 TL
27.99 TL

0.36 TL Pati Para Kazandırır.Ürün Kodu
U-20874


DeliBon Deri Press Köpek Kemik 7Cm Xs Boy 4Lü Paket Naturel

Delibon çigneme ürünleri, petiniz ve sizlerin eğlenceli zaman geçirmeniz amacıyla özel olarak üretilmiştir Son derece kaliteli ve sağlıklı % 100 hayvan derisinden  üretilmiş  olan bu kemikler zengin şekil çeşitliliği ile köpekler için en popüler ödül çeşididir.

  • Çiğneme kemikleri köpekler için harika bir ödüldür.
  • Delibon çiğneme ürünlerimiz, %100 doğal sığır derisinden üretilmiştir. 
  • Çiğneme kemikleri köpeklerin kemirme ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda mekanik etkisi sayesinde daha sağlıklı bir diş ve diş eti oluşumunu sağlar.
  • Daha sağlıklı bir diş ve dişetine sahip köpeklerde  ağız kokusu oluşmaz.

DeliBon Deri Press Köpek Kemik 7Cm Xs Boy 4Lü Paket Naturel Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Deri köpek kemiklerini, köpeğinize eğitim sırasında bir komutu öğretmek için de verebilirsiniz. Oyun aktivitelerinde kullanılabilen deri köpek kemikleri, oyun iç güdüsünü arttırarak köpeğinizin oyuna katılımını arttırır. Bu da, komutları kolay öğrenmesini destekler.

  • Çiğneme Ürünleri Köpeğinizin doğal kemirme içgüdüsünü tatmin etmenin yanında dişlerde zamanla oluşan plakların ve diş taşlarının giderilmesine yardımcı olarak dostumuzun ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı olur.
  • Doğal yapısı gereği sindirim sistemini rahatlatır. Sıkıca preslenmiş sert yapısı, uzun süren zevkli bir tüketim imkânı sunar. Aynı zamanda eğitim esnasında cezbedici bir ödül olarak da bu ürünü kullanabilirsiniz.
  • Ürünümüz, yüksek protein ve düşük kalori içeren bir üründür Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, tahıl, glüten barındırmayan sağlıklı içeriği dostunuz için idealdir. SON OLARAK Ürünlerimizin arkasında, mükemmeli arayan birçok pet dostu var.

DeliBon Deri Press Köpek Kemik 7Cm Xs Boy 4Lü Paket Naturel Kullanım Şekli

  • Çiğneme kemikleri köpeklerin  boyu  dikkate alınarak verilmelidir.

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör