PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 MlÜrün Kodu
U-14090


Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml

Kediler ve köpekler için özel olarak formüle edilmiştir, düzenli kullanımı ağız kokusu veya pahalı diş tedavilerini daha az olası hale getirir. Beaphar Diş Macunu, etli tadı nedeniyle kolayca kabul edilir.

Kasa Boyutu: 6

Kediler ve köpekler için özel olarak formüle edilmiş düzenli kullanımı ağız kokusu veya pahalı diş tedavilerini daha az olası hale getirecektir. Beaphar Diş Macunu, etli tadı nedeniyle kolayca kabul edilir ve düzenli diş fırçalama, evcil hayvanınızın rutininin eğlenceli bir parçası olabilir.

Fırçalama plağı yerinden söker, ardından özel formül, kötü bakterilerle savaşan ve gizli plağı parçalayan iki enzim ile harekete geçer.

Size: 100g

Evcil hayvanınızın dişlerinin etkin temizliği için özel Beaphar Diş Fırçası ile birlikte kullanın. Evcil hayvanınızın dişlerini ilk kez fırçaladığınızda, macuna alışmasına izin verin. Parmağınıza küçük bir miktar uygulayın ve köpeğinizin/kedinizin yalamasına izin verin.

Çoğu evcil hayvan lezzetli tadın tadını çıkaracaktır. Daha sonra fırçayı ıslatın ve kıllara biraz macun sürün ve köpeğinizin/kedinizin tekrar tatmasına izin verin. Birkaç dişi fırçalamak için üst dudağı hafifçe kaldırın. Bu ilk tedavi sırasında sadece birkaç köpek ve azı dişini fırçalayın.

Bunu yumuşak bir ses tonuyla yaparken köpeğinizi/kedinizi rahatlatın Kesici dişlerin etrafındaki diş etleri daha hassas olduğu için bir sonraki fırçalamaya kadar o dişleri bırakmalısınız. Tüm dişleri fırçalayana ve köpeğiniz prosedürden memnun kalana kadar bunu yapın.

Fırçaladıktan sonra her zaman bir kase taze içme suyunuz olduğundan emin olun.

Güvenlik : Köpeğinizin/kedinizin midesini tahriş edebilecek köpüren maddeler içerdiğinden köpeklerde/kedilerde insan diş macunu kullanmaktan kaçının.

Depolama : Oda sıcaklığında ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör