PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Animology Stink Bomb Ferahlatıcı Köpek Spreyi 250 ml

90.71 TL
86.39 TL

1.12 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat


Ürün Kodu
U-21150


Animology Stink Bomb Ferahlatıcı Köpek Spreyi 250 ml

Stink Bomb, köpeğinizin kürkünün durumunu korumaya yardımcı olmak için vitaminler ve saç kremleri ile zenginleştirilmiş koku giderici bir köpek spreyidir.

'Signature' kokumuzla aşılanmış bu kalıcı sprey, kokuyla kaynağında mücadele ederek kokuyu azaltmaya yardımcı olur ve köpeğinizin daha uzun süre taze ve güzel kokmasını sağlar.

Tüm Animology köpek spreyleri, köpeğinizin kürkünün sağlığını, gücünü ve durumunu korumaya yardımcı olmak için zenginleştirilmiş vitamin ve saç kremidir. Her sprey aynı zamanda koku giderici özelliğiyle köpeğinizin tüylerinin yıkamalar arasında daha uzun süre taze kalmasına yardımcı olur.

Animology durulanmayan şampuan spreyleri (Mucky Pup ve Dirty Dawg), köpeğinizin yıkamalar arasında temiz kalmasına, kiri etkin bir şekilde gevşetmesine ve köpeğinizin temiz ve taze kalmasına yardımcı olmanın harika bir yoludur.

Stink Bomb, kokuyu azaltmaya ve köpeğinizin tüylerini yıkamalar arasında taze, temiz ve sağlıklı tutmaya yardımcı olan, vitaminle zenginleştirilmiş koku giderici bir köpek spreyidir.

  • Koku giderici formülasyon
  • Sağlıklı bir tüy için yerleşik saç kremi
  • Taze kokulu bir ceket için 'Signature' kokumuzla aşılanmıştır

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör