PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Advance Sensitive Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

211.10 TL
ÜCRETSİZ KARGO
2.74 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20947

Açıklama

ADVANCE Sensitive Medium / Maxi (10 kg'ın üzerinde), hassas midesi olan köpekler için özel olarak formüle edilmiş eksiksiz ve dengeli bir üründür. Hassas bir mide, sindirim sorunları ve bazen de deri semptomları ile kendini gösterebilir.

 

Hayvansal proteinlerin pirinçle birlikte tek kaynağı olarak somondan oluşan tek proteinli formülü, Advance Sensitive Medium / Maxi'yi hassas mideleri olan köpekler için ideal bir şekilde sindirilebilir bir ürün haline getirir.

 

Advance Sensitive Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması

 

NEDEN İLERİ ?
  ADVANCE, veterinerlik uzmanları tarafından özenle geliştirilmiş köpek gıdalarında bilim ve yüksek kaliteli malzemeleri bir araya getiriyor . .

 

GÜNLÜK MİKTAR
  Köpeğiniz için ideal büyüklükteki yiyecekleri keşfedin
  BESLENME BİLGİLERİ

 

Advance olarak ürünlerimizi özenle seçilmiş, yüksek kaliteli malzemelerle formüle ediyoruz. İLERİ Hassas MiMedium / Maxi, somon ve pilav bazlı bir tarifle, köpek mamasını eksiksiz ve dengeli bir şekilde sunmak için vitamin ve minerallerle yapılır.

 

Malzemeler ; somon (% 18), mısır, mısır proteini, pirinç (% 14), susuz somon proteinleri, hayvansal yağ, doğal kökenli karışık tokoferollerle stabilize, mısır unu, hipoalerjenik aroma,pancar küspesi, bitkisel lif, potasyum klorür, frukto-oligosakkaritler, tuz, doğal polifenoller (% 0.01),frukto-oligosakkaritler, tuz, doğal polifenoller (% 0.01),frukto-oligosakkaritler, tuz, doğal polifenoller (% 0.01),

 

Beslenme Maddeleri ; A Vitamina    27000 IU,D3 Vitamini    1800 IU,E Vitamini    500 mg,C vitamini    70 mg,biyotin    0.3 mg,Demirli sülfat monohidrat    260 mg (Fe: 86 mg),Potasyum iyodür    1.9 mg (I: 1.4 mg),Bakır sülfat pentahidrat    33 mg (Cu: 8.8 mg),Mangan sülfat monohidrat    123 mg (Mn: 40 mg),Çinko sülfat monohidrat    407 mg (Zn: 148 mg),Sodyum Selenit    0.2 mg (Se: 0.1 mg),Doğal antioksidanlarla.    

 

Analitik Bileşenler ; % 26.0 Protein,% 17.0 Yağ,içeriği % 2.0,Ham lifler % 7.0,İnorganik madde % 0,7 , Omega 3 % 2.3 , Omega 6

  Advance Sensitive Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması  
1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör