PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Advance Senior Maxi Tavuklu Büyük Irk Yaşlı Köpek Maması 14 Kg

592.30 TL
ÜCRETSİZ KARGO
7.70 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20938

Açıklama

6 yaşın üzerindeki büyük cins köpekler, beslenme ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanmış yiyeceklere ihtiyaç duyar.

ADVANCE Senior Maxi, doğal bariyerlerini ve savunmasını güçlendirerek Senior köpeğinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilmiş üst düzey, kolayca sindirilebilir bir üründür.

 

Özel Advance formülü sayesinde, yaşlı köpeklerde eklem kıkırdağı, kas kütlesi, bağırsak sağlığı, diş sağlığı ve bilişsel aktivitenin korunmasına yardımcı olur.

 

Buna ek olarak, ADVANCE Senior Maxi, iyi kalp fonksiyonuna katkıda bulunan bir amino asit olan taurin içerir.

 Advance Senior Maxi Tavuklu Büyük Irk Yaşlı Köpek Maması

NEDEN İLERİ ?
  ADVANCE, veterinerlik uzmanları tarafından özenle geliştirilmiş köpek gıdalarında bilim ve yüksek kaliteli malzemeleri bir araya getiriyor . .

 


GÜNLÜK MİKTAR
  Köpeğiniz için ideal büyüklükteki yiyecekleri keşfedin

 Advance Senior Maxi Tavuklu Büyük Irk Yaşlı Köpek Maması

Ürün İçeriği : Advance olarak ürünlerimizi özenle seçilmiş, yüksek kaliteli malzemelerle formüle ediyoruz. ADVANCE Maxi Senior, ana bileşenleri olarak kolayca sindirilebilir proteinler ve karbonhidratlar için mükemmel bir kaynak olan tavuk ve pilavlara sahiptir .

 

Malzemeler : Tavuk (% 14), mısır, buğday, mısır proteini, susuz kümes hayvanları proteinleri, pirinç (% 10), mısır unu, mısır kepeği, hayvansal yağ, doğal kökenli karışık tokoferollerle stabilize edilmiş,beetpulp, hidrolize hayvan proteinleri, balık yağı, potasyum klorür, maya, plazma proteinleri, doğal immünoglobulin kaynağı (% 0.4), tetrasodyum difosfat (% 0.25), glukozamin (455 mg / kg),kondroitin sülfat (350 mg / kg), doğal polifenoller (% 0.01)

 

Beslenme Katkı Maddeleri : A Vitamini    27000 IU,D3 Vitamini    1800 IU,E Vitamini    500mg,C vitamini    70 mg,boğa    1200 mg,Demirli sülfat monohidrat    260 mg (Fe: 86 mg),Potasyum iyodür    1.9 mg (I: 1.4 mg),Bakır sülfat pentahidrat    34 mg (Cu: 8.8 mg),Mangan sülfatemonohidrat    124 mg (Mn: 40 mg),Çinko sülfat monohidrat    407mg (Zn: 148mg),Sodyum selenit    0.2 mg (Se: 0.1 mg),Doğal antioksidanlarla.    

 Advance Senior Maxi Tavuklu Büyük Irk Yaşlı Köpek Maması

Analitik Bileşenler : % 27.0 Protein,% 12.2 Yağ içeriği,% 2.5 Ham lifler,% 6.0 İnorganik madde,% 0.3 Omega 3
 

 
1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör