PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Advance Mini Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7.5 Kg

420.30 TL
ÜCRETSİZ KARGO
5.46 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20943

Açıklama

ADVANCE Sensitive Mini, hassas mideleri olan yetişkin küçük cins köpekler (10 kg'dan az) için özel olarak formüle edilmiş eksiksiz ve dengeli bir üründür. Hassas bir mide, sindirim sorunları ve bazen de deri semptomları ile kendini gösterebilir.

 

Pirinçle birlikte hayvansal proteinlerin tek kaynağı olarak somondan oluşan tek proteinli formülü, Advance Sensitive Mini'yi hassas mideleri olan köpekler için ideal bir şekilde sindirilebilir bir ürün haline getirir.

 

NEDEN İLERİ?
  ADVANCE, veterinerlik uzmanları tarafından özenle geliştirilmiş köpek gıdalarında bilim ve yüksek kaliteli malzemeleri bir araya getiriyor. .

 Advance Mini Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

GÜNLÜK MİKTAR
  Köpeğiniz için ideal büyüklükteki yiyecekleri keşfedin

 

BESLENME BİLGİLERİ

 

İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER: Önceden ürünlerimizi özenle seçilmiş, yüksek kaliteli malzemelerle formüle ediyoruz. ADVANCE Sensitive Mini, köpek mamasına eksiksiz ve dengeli bir ürün sunmak için somon ve pilav bazlı bir tarifle, vitamin ve minerallerle yapılır.

 Advance Mini Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

İÇİNDEKİLER: Somon (% 18), mısır, mısır proteini, pirinç (% 14), susuz somon proteinleri, hayvansal yağ, doğal kökenli karışık tokoferollerle stabilize edilmiş, mısır unu, hipoalerjenik aroma, pancar küspesi, bitkisel lif, potasyum klorür, frukto -oligosakkaritler, tuz, doğal polifenoller (% 0.01),

 

BESLENME KATKILARI: A Vitamini 27000 IU, D3 Vitamini 1800 IU, E Vitamini 500 mg, C Vitamini 70 mg, Biyotin 0.3 mg, Demir sülfat monohidrat 260 mg (Fe: 86mg), Potasyum iyodür 1.9 mg (I: 1.4 mg), Bakır sülfat pentahidrat 33mg (C, u: 8.8 mg), Manganez sülfat monohidrat 123mg (Mn: 40 mg), Çinko sülfat monohidrat 407mg (Zn: 148mg), Sodyum selenit 0.2mg (Se: 0.1mg), Doğal antioksidanlarla.

 

ANALİTİK BİLEŞENLER:% 27.0 Protein,% 18.0 Yağ içeriği,% 2.0 Ham lifler,% 6.5 İnorganik madde,% 0.7 Omega% 3.2.5 Omega 6

Advance Mini Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

 
1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör