PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Advance Adult Mini Tavuklu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

175.50 TL
ÜCRETSİZ KARGO
2.28 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20946

Açıklama

Yetişkin küçük cins köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanmış yiyeceklere ihtiyacı vardır.

ADVANCE Adult Mini, doğal bariyerlerini ve savunmasını güçlendirerek ve optimum kas kütlesi, iyi diş ve bağırsak sağlığı, sağlıklı cilt ve parlak kürkün korunmasına yardımcı olarak Mini köpeğinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilmiş üst düzey, kolayca sindirilebilir bir üründür.

Buna ek olarak, Advance Adult Mini kibble'ın boyutu Mini köpeğinizin çene boyutuna uyarlanmıştır.

 Advance Adult Mini Tavuklu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

NEDEN İLERİ?
    ADVANCE, veterinerlik uzmanları tarafından özenle geliştirilmiş köpek gıdalarında bilim ve yüksek kaliteli malzemeleri bir araya getiriyor. .

GÜNLÜK MİKTAR
    Köpeğiniz için ideal büyüklükteki yiyecekleri keşfedin

 


İçerik: Önceden ürünlerimizi özenle seçilmiş, yüksek kaliteli malzemelerle formüle ediyoruz. ADVANCE Mini Adult, ana bileşenleri olarak kolayca sindirilebilir proteinler ve karbonhidratlar için mükemmel bir kaynak olan tavuk ve pilavlara sahiptir.

 Advance Adult Mini Tavuklu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması


MALZEMELER: Tavuk (% 20), susuz kümes hayvanları proteinleri, buğday, pirinç (% 10), hayvansal yağ, doğal kökenli karışık tokoferollerle stabilize edilmiş, mısır, mısır proteini, mısır unu, soya proteini, hidrolize hayvan proteinleri, pancar küspesi, balık yağ, plazma proteinleri, doğal immünoglobulin kaynağı (% 0.4), potasyum klorür, tuz, tetrasodyum difosfat (% 0.24), kalsiyum karbonat, doğal polifenoller (% 0.01),

 

KATKI MADDELERİ: A Vitamini 27000 IU, D3 Vitamini 1800 IU, E Vitamini 500 mg, C Vitamini 70 mg, Demir sülfat monohidrat 260 mg (Fe: 86 mg), Potasyum İyodür 1.9 mg (I: 1.4 mg), Bakır sülfat pentahidrat 33mg (Cu: 8.8 mg), Manganez sülfat monohidrat 123 mg (Mn: 40 mg), Çinko sülfat monohidrat 407 mg (Zn: 148 mg), Sodyum Selenit 0.2 mg (Se: 0.1 mg), Doğal antioksidanlarla.

 

Advance Adult Mini Tavuklu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

BİLEŞENLER:% 27.0 Protein,% 19.0 Yağ içeriği,% 2.2 Ham selüloz,% 6.5 İnorganik madde,% 0.4 Omega% 3.3.6 Omega 6

 
1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör