PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Acana Grass Fed-Lamb Tahılsız Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 6 Kg

469.50 TL
ÜCRETSİZ KARGO
6.10 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20890

Açıklama

Acana Grass Fed-Lamb Tahılsız Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

Yetişkin köpek için üretilmiş özel bir kuru köpek mamasıdır. Tahılsız köpek maması olarak hazırlanmıştır, gluten içermemektedir. Aynı zamanda sindirim sistemini koruyan yüksek sindirime yardımcı besinler bulunmaktadır. Acana Grass Fed-Lamb Tahılsız Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması köpeklere son derece destekleyici ve kaliteli mama türüdür.

Acana Grass Fed-Lamb Tahılsız Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması ile köpeğinizin günlük alması gereken besinleri karşılamaktadır. Diğer acana marka köpek mamaları gibi köpeğimizin sağlığını destekleyen ve aynı zamanda düzenleyen bir köpek mamasıdır.

ACANA Grass-Fed Lamb %50 kuzu ile sınırlı içerikli, tek, kolay sindirilebilir hayvansal protein içeren tüm ırk ve yaş evrelerinde beslenme hassasiyeti olan köpekler için ideal bir mamadır.

Yeni Zelanda çiftliklerinde yetişen kuzularımız et, ciğer ve işkembesiyle zengin besleyici WholePrey oranlarında gelerek doğal beslenmeyi sunarken içerisindeki taze elma, balkabağı ve kabak da sağlıklı bir sindirim sağlamaktadır.

En iyi ve en taze içeriklerle ödüllü NorthStar mutfaklarımızda hazırlanan bu Biologically Appropriate mama beslenme hassasiyeti olan ve zor yemek beğenen köpekler için idealdir. İçeriklerimizi okuyun siz de bize katılacaksınız!

Tahıl ve pirinç, tapyoka veya patates gibi hızlı karbonhidratlar ve tahıl içermeyen köpek maması olan bu ACANA köpek maması köpeğinizin gelişimini ve kondüsyonunu en üst seviyede tutmak için et protein açısından zengindir.

Acana Grass Fed-Lamb Tahılsız Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması İçindekiler Nelerdir?

Modern köpeklerin yapıları da aynı ataları gibidir ve onlar da aynı ataları gibi beslenmelidir.

NE KADAR ÇOK ET?

Bitki protein konsantrelerinden tamamen ari olan ACANA Adult Small Breed köpek mamasıözel köpek mamalarının bir çoğunda bulunan et miktarının iki katı kadar – %70 et içerir.

NE KADAR TAZE ET?

ACANA’daki etlerin 1/3’ü TAZEDİR ve en besleyici şekilde temel besin maddelerini sağlar; 2/3’ü ise güçlü ve doğal bir besleyici protein kaynağı sağlamak üzere kurutulmuştur.

NE KADAR ET?

ACANA gerekli besin maddelerini doğal ve tam olarak sağlamak üzere et, iç organlar ve kıkırdak içeren WholePrey (Tam Av) oranlarında üç farklı taze et içerir.

Serbest dolaşan tavuk – Et,ciğer, kalp, böbrek ve kıkırdak; hepsi yerel çiftliklerden.

Kuluçka yumurtaları – Yerel çiftliklerden tam ve taze.

Pisi balığı – Kuzey Vancouver Adasından tam ve taze.

1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör