PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Orijen Six Fish Tahılsız Balık Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg

297.90 TL
ÜCRETSİZ KARGO
3.87 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20339

Açıklama

Orijen Six Fish Tahılsız Balık Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması

KEDİNİZİN MAMASI BİYOLOJİK OLARAK UYGUN MU ?

Kediler avcılardır ve tıpkı vahşi kuzenleri gibi dişleri, çeneleri ve sindirim sistemleri taze et ve et çeşitliliği bakımından zengin et yoğunluklu beslenmeye uygundur. Biyolojik olarak uygun kedi mamaları doğal beslenmeyi yansıtmakta ve 3 et sorusuna cevap vermektedir

 

Orijen Six Fish Tahılsız Balık Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması

SADECE 3 TAKVİYE MADDESİ – ÇİNKO, BAKIR VE KOLİN

 

Doğada sentetik takviye maddeleri bulunmamaktadır, kediler doğal yaşamlarında gelişmeleri için ihtiyaç duydukları besin maddelerinin tamamını av hayvanlarının bütününü tüketmek sureti ile karşılarlar.

Bu sebeple ORIJEN kedi mamalarında uzun bir sentetik takviye listesi bulmayacaksınız. Zengin besleyici oranlarda taze kümes hayvanı, organlar ve kıkırdaklar ile taze bütün balık ve bütün yumurtalarla dopdolu olan ORIJEN kedinizin ve yavru kedinizin ihtiyacı olan her besini doğal kaynağından sağlar.

 

İçerik ; %85 et , %15 meyve ,Taze bütün sardalya balığı (26%), taze bütün pasifik barlam balığı (9%), taze bütün pasifik uskumrusu (8%), taze bütün pasifik pisi balığı (5%), taze bütün kaya balığı (5%), taze bütün dil balığı (5%), Taze uskumru (suyu alınmış, 5%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 5%), bütün mavi mezgit (suyu alınmış, 5%), ringa balığı yağı (5%), Alaska morina balığı (suyu alınmış, 5%), bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, Ayçiçek yağı (soğuk-preslenmiş), bütün sardalya (suyu alınmış, 1,5%), mercimek lifi, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, Morina balığı ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze ıspanak, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, bütün saskatoon meyveleri, hindiba kökü, zerdeçal kökü, boğa dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi otu kökü, kuşburnu.

 

TAKVİYELER (kg başına): Teknolojik takviyeler: Doğal kaynaklı tokoferoller. Besinsel takviyeler (kg başına): Çinko şelat 100mg, Bakır şelat 11mg, Kolin Klorid 1200mg. Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

 

Analiz ; Ham protein (min.)    42 %, Yağ içeriği (min)    20 %, Ham kül (maks.)    9 %, Ham lif (maks.)    3 %, Nem (maks.)    10 %, Kalsiyum (min.)    1.7 %, Fosfor (min.)    1.3 %, Magnesium (min.)    0.1 %, Taurine (min.)    0.3 %, Omega-6 yağ asitleri (min.)    2.1 %, Omega-3 yağ asitleri (min.)    2.1 %, DHA (min.)    0.8 %, EPA (min.)    0.5 %,

KEDİNİZ BENZERSİZDİR

 

Kediniz ve yavru kediniz benzersizdir ve beslenme ihtiyaçları çevre, yaş ve hareketliliğine göre değişmektedir.

İşte biz de bu nedenle, aşağıdaki kılavuzla başlamanızı öneriyoruz daha sonra kilosunu gözlemleyerek ihtiyaç doğrultusunda porsiyonları düzenleyebilirsiniz. Günde iki kez mama veriniz ve her zaman taze ve su bulundurmayı unutmayınız.

 

Orijen Six Fish Tahılsız Balık Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması

Protein ve yağdan (ve karbonhidratlardan daha az) daha fazla kalori sağlayan, ORIJEN Six Fish doğal kedigil beslenmesini taklit edecek şekilde kalori dağıtımını yaparak obezite ve diabet riskini azaltır.

 

Metabolize Enerji 4120 kcal/kg (250ml/130g ölçek başına 535 kcalEn üst düzey kondisyon durumunu desteklemek için kalori dağılımı;%41 proteinden, %15 sebze ve meyvelerden, ve % 44 yağdan.

1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör