PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Lepus Goe Kedi Koku Giderici Sprey 500 Ml

40.60 TL

0.53 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-19002

Açıklama

Goe Kediler İçin Koku Giderici Sprey 500 ml

Kediler için Koku Giderici Odour Gone evcil hayvanlarınızın oluşturduğu kokularını etkin bir şekilde giderir. İdrar, dışkı ve kusmuk kokularına etki eder. İşaretlenmiş bölgeyi temizler, tekrarlanmasını önler.

Zararlı kimyasal içermez, içerisindeki  doğal enzimler sayesinde  kokunun etkisini yok eder. Cat Odour Gone Kediler için Koku Giderici doğal içeriğiyle Limon esanslı hoş bir aroma bırakırken sinekleri uzaklaştırır.

Koruyucu, zehirsiz, gıda emniyetli, biyolojik çözünürlüğe hazırdır. Cat Odour Gone Kedi Koku Giderici uygulama sonrası atığı, suyu toksite etmez ve toprağı ve doğayı kirletmez.

Kullanım Alanları:

-YAVRU KEDİ TUVALET EĞİTİMİNDE YARDIMCI SPREYDİR.
-KEDİ KUTUSUNDA TAŞINIRKEN İSTENMEYEN KAZALARDA ACİL KURTARICIDIR.
-ARABA İÇİNDE SEYAHATTE OLUŞAN KÖTÜ KOKULARI HIZLI ŞEKİLDE YOK EDER.
-YATAĞINDA HİJYEN SAĞLAMAK İÇİN KULLANILABİLİR.
-KUMUNU YENİ DÖKTÜĞÜNÜZDE SPREYLERİN KUMUN KOKMASINI AZALTIR.

Kullanımı: Problemli olan bölgeye sıkın, birkaç dakika bekletin ve silin. Gerekiyorsa tekrarlayın. Halı, mobilya, zemin, beton, alüminyum, ahşap gibi yüzeylerde kullanılabilir. Aşındırma yapmaz. Her yerde kullanılabilir. Kullanmadan önce çalkalayınız.

Uyarı: Başka kimyasallarla birlikte kullanmayınız. Kumaşlara çok yakından sıkmayınız, uygulamadan önceden  küçük bir kısmın da test ediniz. Ürünü direk güneş ışığında bırakmayınız.

1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör