Kedi Ek Besin ve Vitaminler

Kedi vitaminleri kategorimizde kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirecek, onun daha sağlıklı olmasına yardımcı olacak, genel sağlığının yanı sıra deri ve tüy sağlığını korumaya yönelik olarak da imal edilen vitamin ve gıda takviyesi çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz.


APEX OMEGA 3(KEDİ-KÖPEK BALIK YAĞI TABLET)
APEX OMEGA 3(KEDİ-KÖPEK BALIK YAĞI TABLET)

46.20 TL - 42.00 TL

İncele
V.LAGA OROP. OPTİ FORM KEDİ(MAYA TABLETİ)100 LÜ
V.LAGA OROP. OPTİ FORM KEDİ(MAYA TABLETİ)100 LÜ

82.50 TL - 75.00 TL

İncele

Bu kategorimizde yer alan multivitaminler; özellikle genç ve yavru kediler tarafından tüketildiğinde onların vücut direncini arttırmanın yanı sıra, göz, kalp, damar, bağırsak, merkezi sinir sistemi, beyin sağlığını da önemli ölçüde gözetiyor.

Probiyotik etki gösteren kedi vitaminleri; bağırsaklarının daha aktif bir şekilde çalışmasını sağlayarak, bağırsaklardaki toksik madde birikimini önlüyor. Böylelikle kedinizin kabızlık, ishal gibi şikayetlerden kurtulmasını sağlamanın yanı sıra obezite ile karşılaşma riskini de azaltıyor.

B2, B12, A, K3 vitaminleri, diyet lifleri, biotin vb. pek çok etkin maddesi bulunan kedi vitaminleri; tamamen bitkisel içeriklere sahip olduklarından kedinizde herhangi bir yan etkiye de yol açmıyor.

Bu kategorimizde en kaliteli markaların kedi gıda takviyelerini ve vitaminlerini bulabilir, kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyebilirsiniz. Tek bir tıkla dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, sipariş verebilirsiniz.