PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Acana Yorkshire Pork Tahılsız Domuz Etli Köpek Maması 11,4 Kg

705.50 TL
ÜCRETSİZ KARGO
9.17 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20691

Açıklama

Acana Yorkshire Pork Tahılsız Domuz Etli Köpek Maması

ACANA Yorkshire Pork %50 domuz ile sınırlı içerikli, tek, kolay sindirilebilir hayvansal protein içeren tüm ırk ve yaş evrelerinde beslenme hassasiyeti olan köpekler için ideal bir mamadır.

Yöremizin çayırlık çiftliklerinde yetişen taze Yorkshire domuzumuz et, organlar ve kıkırdak zengin besleyici WholePrey oranlarında gelerek doğal beslenmeyi sunarken içerisindeki taze balkabağı ve kabak da sağlıklı bir sindirim sağlamaktadır.

En iyi ve en taze içeriklerle ödüllü NorthStar mutfaklarımızda hazırlanan bu Biologically Appropriate mama beslenme hassasiyeti olan ve zor yemek beğenen köpekler için idealdir. İçeriklerimizi okuyun siz de bize katılacaksınız!

Tahıl ve pirinç, tapyoka veya patates gibi hızlı karbonhidratlar ve tahıl içermeyen köpek maması olan bu ACANA köpek maması köpeğinizin gelişimini ve kondüsyonunu en üst seviyede tutmak için et protein açısından zengindir.

Sınırlı içerik, daha az et anlamına gelmez. ACANA Singles Yorkshire Pork köpek maması, WholePrey oranlarında et, organ ve kıkırdak oranlarında% 50 kaliteli domuz içeriği ile doldurulur, bütün, lezzetli balkabağı ile tamamlanır, köpeğinize mutlu kalması için ihtiyaç duyduğu protein, besin ve lif sağlar. sağlıklı ve güçlü.

NE KADAR ET?

Bitlki protein konsantresi içermeyen, ACANA Yorkshire Pork %50 domuz ile dolu.

NE KADAR TAZE ET?

ACANA Singles içindeki domuzun yarısı TAZE diğer yarısı ise kurutulmuştur.

NE KADAR ET?

ACANA Yorkshire Pork WholePrey oranlarında et, organ ve kıkırdaktan oluşan tek hayvansal protein içermektedir.

  • Alberta çiftliklerinden Yorkshire domuzu –et, organ, kıkırdak ve ciğer olarak.

SADECE 4 TAKVİYE

Geleneksel köpek mamalarının tersine, ACANA’nın zengin et ve WholePrey içerikleri temel besin öğelerini doğal olarak sağlarken, uzun katkı ve takviye maddeleri listesine olan ihtiyacı azaltmaktadır.

Acana Yorkshire Pork Tahılsız Domuz Etli Yavru ve Yetişkin Köpek Maması ile köpeğinizin günlük alması gereken besinleri karşılamaktadır. Diğer acana marka köpek mamaları gibi köpeğimizin sağlığını destekleyen ve aynı zamanda düzenleyen bir köpek mamasıdır.

Önerilen Irk Boyutu: TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN

1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör