PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Acana Free-Run Duck Tahılsız Ördekli Köpek Maması 11,4 Kg

829.50 TL
ÜCRETSİZ KARGO
10.78 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-14817

Açıklama

Acana Free-Run Duck Tahılsız Ördekli Köpek Maması

Sınırlı içerik, daha az et anlamına gelmez. ACANA Free-Run Duck%50 ördek ile sınırlı içerikli, tek kolay sindirilebilir hayvansal protein içeren tüm ırk ve yaş evrelerinde beslenme hassasiyeti olan köpekler için ideal bir mamadır.

Ontario kırsalında serbest dolaşarak yetişen taze ördeğimiz et, organlar ve kıkırdak zengin besleyici WholePrey oranlarında gelerek doğal beslenmeyi sunarken içerisindeki taze armut, balkabağı ve kabak da sağlıklı bir sindirim sağlamaktadır.

Taze yöresel içeriklerle ödüllü NorthStar mutfaklarımızda hazırlanan ACANA Free-run Duck beslenme hassasiyeti olan ve zor yemek beğenen köpekler için idealdir. İçeriklerimizi okuyun siz de bize katılacaksınız!

Acana Free-Run Duck Tahılsız Ördekli Köpek Maması ile köpeğinizin günlük alması gereken besinleri karşılamaktadır. Diğer acana marka köpek mamaları gibi köpeğimizin sağlığını destekleyen ve aynı zamanda düzenleyen bir köpek mamasıdır.

Tahıl ve pirinç, tapyoka veya patates gibi hızlı karbonhidratlar ve tahıl içermeyen köpek maması olan bu ACANA köpek maması köpeğinizin gelişimini ve kondüsyonunu en üst seviyede tutmak için et protein açısından zengindir.

NE KADAR ET?

Bitlki protein konsantresi içermeyen, ACANA Free-Run Duck %50 ördekle dolu.

NE KADAR TAZE ET?

ACANA Singles içindeki ördeğin yarısı çiğ diğer yarısı ise kurutulmuştur. Hepsi de insan tüketimine uygun olarak addedilen ördeklerden gelmektedi

NE KADAR ET?

ACANA Singles WholePrey oranlarında et, organ ve kıkırdaktan oluşan tek hayvansal protein içermektedir.

  • Kırsal Ontario çiftliklerinden serbest dolaşan ördek – et, iç organ ve kıkırdak olarak.

SADECE 3 TAKVİYE

Geleneksel köpek mamalarının tersine, ACANA’nın zengin et ve WholePrey içerikleri temel besin öğelerini doğal olarak sağlarken, uzun katkı ve takviye maddeleri listesine olan ihtiyacı azaltmaktadır.

Önerilen Irk Boyutu: TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN (Hem yetişkin köpek maması hemde yavru köpek maması olarak kullanılabilir)

1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör