PATİ MAMA Her Şey Canlar İçin...

Acana Classics Red Tahılsız Etli Ve Sebzeli Köpek Maması 2 Kg

167.70 TL
ÜCRETSİZ KARGO
2.18 TL Pati Para Kazandırır.

İstanbul İçi 'Pati Kargo' İle Hızlı Teslimat

Ürün Kodu
U-20616

Açıklama

Acana Classics Red Tahılsız Etli Ve Sebzeli Köpek Maması

Modern köpekler atalarının yediği gıdaları sadece yiyebiliyor değillerdir aynı zamanda sağlıklarının en üst seviyede olması için buna ihtiyaçları bulunmaktadır.

İşte tam da bu sebeple ACANA Classic Red yetişkin köpek maması, köpeğinizi her yönüyle beslemek için hepsi de WholePrey oranlarında günlük TAZE veya ÇİĞ olarak teslim edilen çayırda otlamış kuzu, Angus sığırı ve Yorkshire domuzu içermektedir.

Tahıl ve pirinç, tapyoka veya patates gibi hızlı karbonhidratlar ve tahıl içermeyen köpek maması olan bu ACANA köpek maması köpeğinizin gelişimini ve kondüsyonunu en üst seviyede tutmak için et protein açısından zengindir.

Ödüllü NorthStar mutfaklarımızda özel olarak taze, güvenilir ve sürdürülebilir içeriklerle hazırlanan ACANA’mızı seveceğinizi düşünüyoruz.

Daha da önemlisi köpeğinizin çok seveceğini düşünüyoruz.

Yetişkin köpek için üretilmiş özel bir kuru köpek mamasıdır. Tahılsız köpek maması olarak hazırlanmıştır, gluten içermemektedir. Aynı zamanda sindirim sistemini koruyan yüksek sindirime yardımcı besinler bulunmaktadır. Acana Classics Red Tahılsız Etli Ve Sebzeli Köpek Maması köpeklere son derece destekleyici ve kaliteli mama türüdür.

Acana Classics Red Tahılsız Etli Ve Sebzeli Köpek Maması ile köpeğinizin günlük alması gereken besinleri karşılamaktadır. Diğer acana marka köpek mamaları gibi köpeğimizin sağlığını destekleyen ve aynı zamanda düzenleyen bir köpek mamasıdır.

Modern köpeklerin yapıları da aynı ataları gibidir biz de onların da aynı ataları gibi beslenmeleri gerektiğini düşünüyoruz.

Köpeğinizin mamasının Biologically Appropriate olduğunu nasıl bileceksiniz = Basit, sadece üç et sorusuna cevap verin.

NE KADAR ÇOK?

Bitki protein konsantrelerinden tamamen ari olan ACANA Classic Red -özel köpek mamalarının bir çoğunda bulunan et miktarının iki katı kadar – %50 et içerir.

NE KADAR TAZE?

ACANA’daki etlerin 1/3’ü TAZEDİR ve en besleyici şekilde temel besin maddelerini sağlar; 2/3’ü ise güçlü ve doğal bir besleyici protein kaynağı sağlamak üzere kurutulmuştur

NE KADAR?

ACANA Classic Red gerekli besin maddelerini doğal ve tam olarak sağlamak üzere et, iç organlar ve kıkırdak içeren WholePrey oranlarında üç farklı taze et içerir.

  • Çayırda otlamış kuzu – et,ciğer, kalp, böbrek ve kıkırdak; hepsi yerel çiftliklerden.
  • Angus sığırı – et,ciğer, kalp, böbrek ve kıkırdak; hepsi yerel çiftliklerden.
  • Yorkshire domuzu – yerel çiftliklerden bütün ve taze.
1 - 2 Gün İçinde Kargoya Verilir

Satıcı : PetShop 9.5

Mağazayı Gör